Aktualności

Terminy CKE

Terminy CKE

13.08.2009

Na stronie internetowej CKE został zamieszczony komunikat w sprawie terminów sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w 2010 r.


Sprawdzian dla szóstoklasistów odbędzie się 8 kwietnia 2010 r.


Dla gimnazjalistów egzaminy rozpoczną się 27 kwietnia testem z wiedzy humanistycznej, następnego dnia odbędzie się test matematyczno-przyrodniczy, a 29 kwietnia – z języka obcego. Dla pozostałych gimnazjalistów te dni będą wole od zajęć.


Maturzyści rozpoczną egzaminy maturalne 4 maja testem z języka polskiego. Następnego dnia maturzystów czeka egzamin z matematyki, 6 maja – z języka angielskiego, a 7 maja – z wiedzy o społeczeństwie i historii sztuki. W dalszej kolejności: 10 maja – biologia i historia muzyki, 11 maja – język niemiecki, 12 maja – język hiszpański, 13 maja – geografia i wiedza o tańcu, 14 maja – język rosyjski, 17 maja – historia i chemia, 18 maja – informatyka i łacina, 19 maja – język francuski, 20 maja – fizyka i astronomia oraz filozofia, 21 maja – języki mniejszości narodowych, język kaszubski i język włoski.


Ustne matury rozpoczną się 4 maja i będą trwały do 28 maja.


Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe zaplanowano na styczeń dla osób, które kończą naukę w tym miesiącu oraz na czerwiec.

Przydatny artykuł?Nie

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy
Sonda

Czy przypadła Państwu do gustu nowa odsłona "Oświaty i Prawa"?

Stale się rozwijasz i szukasz nowych inspiracji?

Sprawdź ofertę NOE!

To największy w kraju ośrodek rozwijający kluczowe kompetencje nauczycieli


Zobacz
Poznaj naszą ofertę dla nauczycieli
Zobacz